Afgelopen week werd de lijst bekendgemaakt van de AI100 2027 door Marketing Report. Nils van der Knaap, eigenaar en oprichter van Sky Internet Marketing, staat hierin tussen een mooie verzameling professionals die zich bezighouden met AI binnen (online) marketing.
Dat SEO en kunstmatige intelligentie steeds dichter bij elkaar liggen, is binnen ons werkveld geen verrassing meer. Open LinkedIN maar eens en het gaat bijna nergens anders meer over.
AI verandert de manier waarop zoekmachines werken en hoe mensen informatie zoeken. Wij bewegen hierin uiteraard mee om de online vindbaarheid van ons en onze klanten verder te verbeteren.

Zo zien wij AI
Onze visie op AI en content
Binnen Sky Internet Marketing zien we AI niet als een vervanger van menselijke creativiteit, maar als een krachtig hulpmiddel. Volledig door AI gegeneerde artikelen zonder dat een mens er naar kijkt heeft op de lange termijn weinig waarde.
Omdat de kostprijs van het produceren van tekst en media door AI flink is gedaald, is het aanbod aan generieke content op het web geëxplodeerd. Juist daardoor verandert de behoefte van de gebruiker én van zoekmachines:
Tot slot
Wees menselijk
In een wereld waar content een massaproduct is geworden onderscheid je je marketing niet door méér te produceren. Wat je wel kunt doen is door inhoudelijk beter te zijn.
Wees juist wat AI niet kan zijn: menselijk.
Gebruik humor, verhalen, of hoe je stap voor stap een probleem hebt opgelost.
De nominatie voor de AI100 zien we als een mooie bevestiging dat we met deze pragmatische en kwaliteitgerichte aanpak op de juiste weg zitten.

